Σας περιμένουμε στις υποστηρίξεις των υποψηφίων Διδακτόρων Τρίτη 13/10!

ptyxio4

Σας καλούμε στην υποστήριξη των Διδακτορικών Διατριβών τεσσάρων υποψηφίων Διδακτόρων, την Τρίτη 13 Οκτωβρίου με ώρα έναρξης για την πρώτη, στις 11.30  και για την τελευταία στις 16.00.

Πρόγραμμα:

Ώρα 11.30:
ΣΥΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ: ΜΙΑ ΜΕΛΕΤΗ ΤΩΝ ΠΕΠΟΙΘΗΣΕΩΝ, ΕΜΠΕΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΕΝΝΟΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΑΛΛΑΓΩΝ ΤΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΟΙΤΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΜΕΘΟΔΟΥΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ

(επταμελής: Διγγελίδης Ν., Pasco, Denis, European University of Brittany, Παπαϊωάννου Α., Θεοδωράκης, Γ., Γούδας Μ., Χατζηγεωργιάδης Ν., Ζουρμπάνος Ν.)

Ώρα 12.45:
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΣΧΕΣΗ ΤΟΥ ΚΛΙΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

(Επταμελής: Θεοδωράκης Γ., Παπαϊωάννου Α., Γούδας Μ., Χατζηγεωργιάδης Α., Διγγελίδης Ν., Ζήση Β., Ζουρμπάνος Ν.)

Ώρα 15.00:
ΤΣΙΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΑΣΚΗΣΗ,  ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗΣ

(επταμελής: Θεοδωράκης, Γ., Γούδας Μ., Χατζηγεωργιάδης Α., Γουργουλιάνης Κ., Δανιήλ Ζ., Χασάνδρα Μ., Ζουρμπάνος Ν.)

ΏΡΑ 16.00:
ΤΖΑΤΖΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ: ΑΣΚΗΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΡΡΥΘΜΙΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΚΟΠΗ ΤΟΥ ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΟΣ

(επταμελής: Χατζηγεωργιάδης Α., Θεοδωράκης Γ., Χασάνδρα Μ., Παπαϊωάννου Α., Γούδας Μ., Γουργουλιάνης Κ., Χατζόγλου Χ.)

Σας περιμένουμε όλους!

Οι επιβλέποντες των διατριβών:

Θεοδωράκης Γιάννης, Καθηγητής

Χατζηγεωργιάδης Αντώνης, Αν. Καθηγητής