Ολοκληρώθηκε η 1η Συνάντηση Αποφοίτων των Μεταπτυχιακών μας Προγραμμάτων

Η πρώτη συνάντηση των αποφοίτων των Μεταπτυχιακών μας Προγραμμάτων "Ψυχολογία της Άσκησης" και "European Master in Sport and Exercise Psychology" ολοκληρώθηκε την Παρασκευή με συνάντηση στο Τμήμα μας, οπου είχαμε την χαρά να συνδεθούμε με αποφοίτους μας που αυτή τη στιγμή βρίσκονται στα πέντε σημεία του πλανήτη όπως στην Αυστραλία, στο Βέλγιο, στην Αγγλία κλπ. Η βαρδιά μας συνεχίστηκε σε παραδοσιακή ταβέρνα της πόλης και στη συνέχεια με ποτό. Ήταν μια πολύ καλή ευκαιρία να γνωριστούν οι παλιότεροι με τους νεότερους και να ανταλλάξουν εμπειρίες. Μαζί μας ήταν και τα μέλη του συμβουλίου  Διοίκησης της Ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας Αθλητικής Ψυχολογίας (FEPSAC) που είχαμε την τιμή να φιλοξενήσουμε στα Τρίκαλα.

Για τους Αποφοίτους καθώς και τους Μεταπτυχιακούς φοιτητές των προγραμμάτων "Ψυχολογία της Άσκησης" και EMSEP έχει δημιουργηθεί κλειστή Ομάδα στο Facebook.

Γίνετε μέλη και δείτε φωτογραφικό υλικό από τη συνάντηση: https://www.facebook.com/groups/alumniemsepmsc/

DSC 3506DSC 3513DSC 3517DSC 3518DSC 3520DSC 3521DSC 3543DSC 3545DSC 3551DSC 3553DSC 3563DSC 3564DSC 3584DSC 3506