Η πρώτη συνάντηση των αποφοίτων των Μεταπτυχιακών μας προγραμμάτων έφτασε (1st Alumni meeting)! Παρασκευή 5/12 στις 18.00

METAPTYHIAKO

1η Συνάντηση των Αποφοίτων των Μεταπτυχιακών μας προγραμμάτων (Alumni meeting)!!
Η πρώτη συνάντηση των αποφοίτων των Μεταπτυχιακών μας προγραμμάτων "Ψυχολογία της Άσκησης" και Erasmus Mundus EMSEP, πλησιάζει!
Σας περιμένουμε όλους τους αποφοίτους μας, αυτή την Παρασκευή 5/12 στις 18.00 στην αίθουσα συνεδριάσεων του ΤΕΦΑΑ ΠΘ, στις Καρυές, όπου με την βοήθεια της τεχνολογίας θα συνδεθούμε με όσους δεν μπορούσανε να είναι κοντά μας.
Θα ανταλλάξουμε εμπειρίες, θα γίνει γνωριμία με τις επόμενες χρονιές και στη συνέχεια, σας καλούμε να σας κεράσουμε σε παραδοσιακή ταβέρνα της πόλης μας, ώστε να συνεχίσουμε την βραδιά μας.
Η παρουσία σας θα μας δώσει μεγάλη χαρά. Σας περιμένουμε!
Για την παρουσία σας, παρακαλώ δηλώστε συμμετοχή στο mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. ώστε να κρατηθούν θέσεις.